| Marrianna a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva informatii daca ma puteti ajuta va rog frumos. Eu sunt in clasa a 12-a si as vrea sa fac facultatea in Turcia, dar eu nu stiu cum sa procedez. Adica informatii despre admitere sau cum va fi acolo. Va rog frumos sa ma ajutati sad Fundaa :*

1 răspuns:
| catalinaicg a răspuns:

Mergi in Turcia la facultate acolo si cere informatii, si ia si toate actele tale, gen diplomele de la bac competente...bla bla tot ce are legatura cu scoala buletin tot si mergi acolo sa vezi.