| xallesdx a întrebat:

Trec in clasa. a IX-a si am fost astazi la secretariatul scolii mele de provenienta(Gimnaziala) si mi-au spus ca in seara asta se afiseaza rezultatele pentru. admitere.
As vrea sa stiu si eu la ce liceu am intrat, dati-mi un site cu rezultatele, dar nu vreau sa vad pe aici www.edu.ro :-s, vreau un link care sa ma duca direct la ceea ce am eu nevoie! Si daca puteti sa-mi si explicati cum trebuie sa procedez pe acel site.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| dana1407 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/

o sa trebuiasca sa apara un buton cu admitere 2013(pe margine unde sunt si alea cu admitere 2012, 2011, 2010 etc) il apesi, selectezi judetul si criteriul dupa care cauti (alfabetic, dupa medie etc) :D

1 răspuns:
| ladydaianne a răspuns:

Rezultatele apar pe internet abia mâine și, edu.ro fiind site-ul ministerului, o să fie postate mai întâi aici la secțiunea admitere 2013.
http://admitere. edu.ro/