| sonia_8314 a întrebat:

Am si eu o intrebare anul acesta termin Liceul, dupa ce iau bacu vreau sa devin stewardesa, dar acum nu stiu ce sa fac am posibilitatea sa fac in Germania sa fac timp de un an o scoala pentru limba germana dupa sa imi gasesc un job acolo pentru stewardesa sau sa fac in Romania aceasta scoala de aviatie, voi ce credeti ca ar trebuie sa fac, care sunt sfaturile voastre ...Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Daca ai posibilitatea sa faci aceeasi scoala in Germania este mai bine.Iti insusesti si o limba cautata si ai sanse mai mari in gasirea unui job.

| sonia_8314 explică:

Mersi pentru sfat