| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum pot afla adrese de mess? Exista vreun site ceva? Pentru cel mai bun raspuns funda big grinbig grin kisskiss!

5 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Pai ce adrese de mess? Nu iti intrebi prietenii sa iti dea adresa lor? Sau daca vrei adresele necunoscutiilor, intreaba pe TPU sa iti dea mesuu lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista niciun site pentru ca si eu am cautat si nu am gasit dar poti incerca adresa mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu u?

| Buggy a răspuns:

Ti-o dau pe a mea "martaianmeline@yahoo.com".

| GeorgianaGeo1 explică:

As dori sa argumentez ca eu vreau acea adresa dar nu am cum sa intreb persoana rexpectiva pentru ca nu ii am numarul de tel si persoana aceea este in Spania si nu am cum sa ii cer adresa lui de mess pentru ca nu tin legatura dar suntem prieteni! Va rog raspundeti-mi si pentru cel mai bun raspuns funda kiss!