| Niuaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa-mi descarc muzici in tel dar nu stiu cum am snurul de descarcare. Explicati-mi va rog.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ai cablu USB? Conectezi telefonul la computer, dai copy la fisierele din computer pe care vrei sa le transferi, apoi intri la acel "removable disk" de la iconita "computer" care reprezinta telefonul si dai paste intr-un folder.

| Niuaaa explică (pentru anonim_4396):

Da scuze USB am pus-o pe sora sa scrie da cum a scris n-am inteles singura laughing oricum mersihappy