| RaspunsuCorect a întrebat:

Am o intrebare foarte rapida! Cum descarc switchbotu de pe padmak? Vreau sa imi explicati cum il descarc ca vreau sa il folosesc la un joc.Va implor dau funda si vot! Vreau raspuns cat mai rapid! sebyx_pooke messul meuhappy

1 răspuns:
| DannyGeo a răspuns:

Salut RaspunsuCorect!
Uite aici un link de download al switchbotului: http://www.2shared.com/file/jdvzNbaz/Switchbot.html
Cred ca sti deja care sunt acele 2 mici probleme(1. Este considerat ca virus ca orice alt injector si 2.Este in germana)
Eu o sa iti zic pentru metin... nu stiu daca se foloseste si la alte jocuri, dar in fine...
1.In primul rand dezactivam antivirusul cat timp il folosim.
2.Deschidem metinul, ne logam si il bagam in bara
3.Deschidem switchbotul( daca folosesti windows7 dai run as administrator)
4. Dupa ce am deschis switchbotul ne apare o lista de procese si ne cautam metinul.
5.Dam click pe [Fenster zum injiziren auswahlen] si o sa ne apara o mica fereastra care ne spune sa intram in jocul care il avem in bara in 3 secunde
6.Intrati si o sa va mai apara o mica fereastra care va spune ca hackul a fost injectat cu succes.
7.Te duci inapoi in switchbot si iti va aparea inca o mica fereastra in care ai doua optiuni sa dai yes sau no. iar tu vei dai Yes
8.Dai Select language si dai english
9.Dai pe Goto login si o sa ti se deschida switchbotul