| Céline7 a întrebat:

Am si eu o problema trebuie sa invat limba olandeza adica neeirlandeza si am cautat pe net cursuri sau ceva asemanator online si nici un rezultat, inca ceva am uitat sa mentionez ca locuiesc in Belgia orasul bruxelles da-ti un link ceva pls funda+vot!

Răspuns Câştigător
| kiteen a răspuns:

Te pot ajuta cu urmatorul site:
http://goethe-verlag.com/book2/RO/index.htm

Sunt multe limbi straine, alegi ceea ce vrei si vei putea avea parte de 100 cursuri online audio. Iar totul e gratis. Sper ca te va ajuta. Multa bafta! :)