| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o rugaminte :) Sunt ultimul an la master si incerc sa-mi finalizez lucrarea de dizertatie. Trebuie sa aplic un chestionar persoanelor care au un job si pentru ca sunt in criza de timp, m-am gandit sa apelez si la aceasta varianta.
Chestionarul isi propune sa urmareasca masura in care influenteaza satisfactia individului vizavi de job, nivelul de performanta pe care-l atinge in cadrul companiei in care lucreaza. Acesta este link-ul pentru completarea online a chestionarului. www.isondaje.ro/sondaj/287753509/.
Va rog sa oferiti raspunsuri relevante si la subiect. De asemenea, puteti sa-mi lasati comentarii aici despre ceea ce va motiveaza/demotiveaza/ frustreaza la locul de munca, ce alte beneficii v-ati dori sa aveti, care sunt calitatile si defectele managerului vostru, etc., mentionand totodata domeniul in care lucrati, pentru a fi relevant raspunsul vostru.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Din cate stiu eu, acest timp de chestionar, trebuie sa-l aplici direct, stradal, sau direct intr-o firma. Nu pe internet. Gandeste-te ca la el or sa-ti raspunda persoane care au 11 ani, dar se declara de 20. Care mai e relevanta raspunsurilor? 2 %? Eu zic ca intr-o sapt ai rezolva problema, daca te-ai duce unde trebuie cu chestionarele printate si aplicata la targetul tinta!

| Sweety27 a răspuns:

Am parcurs chestionarul tau si, sincer, parera mea este ca este total eronat. Nu stiu ce facultate faci, ce studii, la ce ai dizertatia... insa, un chestionar nu trebuie sa depaseasca 20 de intrebari. Din start nu vei avea succes sa-ti raspunda cineva la toate cele 40 si ceva de intrebari. parerea mea!