| andreealavinia28 a întrebat:

Buna seara,
Am si eu o rugaminte la voi...Sa imi raspundeti si mie la un chestionar, nu va ia mai mult de 2 min. Raspunsurile sunt anonime si ma ajuta la licenta!
O seara buna si va multumesc!
Link-ul chestionarului este www.isondaje.ro/sondaj/255859114/

3 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Interesant chestionar happy da la ce i-as face bonei angry EXECUTIE

| Infraverde a răspuns (pentru angelicsin):

laughing Subscriu.

| andreealavinia28 explică (pentru angelicsin):

Daca poti si ai cui, te rog sa il dai si altor persoanesa il completeze happy Si eu sunt foarte curioasa daca o sa mi se confirme ipoteza, dar trebuie sa am peste 30 de subiecti si am abia 10. Multumesc mult!