| Cheloo_4836 a întrebat:

Cine stie cand primesc invitatii de dat pe fielist.ro? Sa imi spuneti ca trebuie sa am upload sau ratie sau download ca nu ma prea pricep! De descarcat nu-i problema dar vreau sa stiu cum se primesc invitatiile!

2 răspunsuri:
| mircea_5116 a răspuns:

Cineva iti va trimite un email sau gmail iar acolo ve observa un link care te va redirectiona pe server unde va trebuii sa completezi niste campuri iar dupa care gata

| MrCaracter a răspuns:

Invata mai intai sa lasi comentarii decente si apoi sa pui intrebari asteptand sa fi ajutat!
Ai raspuns jignitor la 3 intrebari si mai vrei sa ti se raspunda decent?
Nu stiu dc ti ai mai facut cont pe TPU odata ce nu incerci sa ajuti, ci dimpotriva sa jignesti gratis!

Iti raspund cu aceeasi moneda pentru a simti si tu ce au simtit si ei:Invitatiile ti le aduce postasul, fi atent ca bate de 3 ori, nu de 2 ori precum o fac hotii,sa te uiti pe vizor cu paiul stiind ca multi incearca sa iti faca o gluma incercand sa iti bage degetul in ochi.
As fi incercat sa prelungesc preludiul glumei doar spre amuzamentul meu, dar este de ajuns, ei! cum te simti? este frumos sa raspunzi intr-o doara asa cum ai facut-o si tu?