| anonim445dd a întrebat:

Bună! Am văzut recent o chestie care se numea "50€ for verification"
Au și un grup de Telegram, am înțeles că cer o poză cu buletinul/permisul de conducere. A mai făcut cineva bani cu ei? Întreb dacă sunt de încredere sau nu. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În afară de ei?
Sigur, nu.

| ANONIMU3O02 a răspuns:

Mi se pare că este aplicația Western Union+ daca da, înseamnă că este de încredere, dar e foarte greu să îți verifici contul deoarece te pune cu un agent și agenții si aia răspund extrem de greu, daca e alta aplicatie spune mi sa te ajuthappy

| anonim445dd explică (pentru ANONIMU3O02):

Aplicația pe care îmi cer ei cont este iCard. Au nevoie de cât mai multe conturi de genul pentru crypto. Mi se pare cam ciudat că vor o poză față-spate cu buletinul.