| vvulp a întrebat:

anul viitor sper ca voi fi studenta in Cluj la facultatea de psihologie si m-ar ajuta foarte mult informatii despre camine, mancare, costuri in general, ore, orice legat de viata de student acolo.

Răspuns Câştigător
| Alex_9631 a răspuns:

Deci am o prietena care e studenta la cluj, poate va fi de treaba sa te ajute. Ea este din Iasi ca si mine.Iti las id-urile ei, are 2. Nu mai stiu pe care intra si pe care nu happy. Sper sa te descurci. Ea este studenta la facultatea de muzica, ceva de genul
simona_simo_2006
simona_iuly

3 răspunsuri:
| Alex_9631 a răspuns:

Unde nu este curvaraie? happy

| ganton a răspuns:

La cluj e prostitutie mare in randul studentelor.

| alonet a răspuns:

Ca idee e important sa vi cu o educatie buna de acasa si sa nu te lasi influentata de ceea ce ai sa vezi in jurul tau... multe fete de anul 1 incep sa se destrabaleze in primul an de faculta si ajung de pomina ca si restul de pana acum, asa ca de vrei sex ocazional sa oferi sau sa primesti pergi in "janis" langa faculta de psiho e super ca e parcu aproape si e chia la 8 min de camine cand mergi spre fac si max15 cand te intorci, caminele sunt proaspat renovatedeci e ok majoritatea au conexiune la net daca nu faci abonament la stick pe usb de la rds, in centru e full de net gratis, nu ai nevoie de abonament la mijoacele de transport si daca vrei sa mananci daca ai sa poti un meniu (ciorba a la grec cu cartofi natur si pulpe dezosate salata si chifla la 10, 9 leifix in centru pe memo 10) haine cumperi de pe la tabita e un SH cu haine bune... plin de SH-uri prin cluj cu haine super, la polus center merg sa manc inghetata din dreptul de la carefour si la cinema odeon ca e si mai rentabil si mai de calitate decat cinemacity iulius mall, hirie cand stai de la 4 persoane in sus de de pe la 50 pana la 100 pe camera sau 140 garsoniera confort moderat, in rest clujul e un loc ideeal de a face faculta de psiho