| jojo5839 a întrebat:

Buna, as vrea sa fiu inginer, doar ca m-am lăsat de scoala profesionala si m-am mutat la o scoala privata, nu știu nici matematica asa bine... Sunt o cauza pierduta? Ajutor

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ajungi tu inginer daca nici scoala profesionala nu ti-a placut. De liceu sau facultate, nici nu-ti mai amintesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Fara liceu terminat si BAC nu poti ajunge la nici o facultate de inginerie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica de baza... cat sa iei un 7 la BAC, e usor de invatat daca are cine sa iti explice. vezi cum faci sa iei bacul, si apoi intrii la politehnica de exemplu, energetica, imst, sau ceva de genul.