| Nynwtza a întrebat:

Buna,as vrea sa iau legatura cu o profesoara de canto dar am nevoie de numere de telefon sau id-uri imi dati un id sau un numar de telefon sa pot lua legatura cu o profesoara de canto. Fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cum nu precizezi localitatea, iti sugerez sa cauti in orasul tau o scoala populara de arte--- acolo vei gasi si un profesor de canto. Ca un exemplu, iti dau una din Cluj :http://www.scoaladearte.ro/oferta-educationala-anul-2012-2013.html

1 răspuns:
| Alinnutzza_Alinna_2000 a răspuns:

Da 0722433946; 074530538 : 4 sedinte va fi redus la - 250 Ron : Vila de Arte