| Bruno92 a întrebat:

Cum pot afla un numar de telefon, adica am nevoie de acel nr de tel da am dat reset factory si nu il mai stiu, doar ultimele 3 numere le mai retin.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Hmm, atunci poti incerca la operator, macar mai ai o sansa la ei happy

25 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Politia poate face asta din cate stiu eu. Probabil ca si operatorul, asa ca, ii poti cere ajutorul big grin.

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Adica pot merge la Orange si pot afla sau?happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Ai putea sa le explici problema si probabil ca vor avea solutia la ei, ca mi s-ar parea ciudat ca tocmai politia sa aiba si ei nu. Sau, instaleaza-ti aceasta aplicatie si vezi daca mai poate fi facut ceva :
SMS Backup & Restore.

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Damn nu merge imi arata sms de azi si apelurile

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Nr de tel nu il aveam cred salvat ca contacte doar il aveam nr de tel la apeluri sad

| Bruno92 explică (pentru Bruno92):

La contacte * pff ce nervi am laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Nasol sad

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Ma duc la Orange parca vad ca imi cer 50 de lei

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

50 de lei intrarea laughing

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Ba esti crima jur c.o.a.i.e rolling on the floor ahaha

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Crima, hehe laughing)))

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Parca vad ca ma trimite la politiensky sad laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Nu cred ca te-ai supara daca ai merge pe acolo si ai da de o doamna politista cool.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Sunt totusi curios daca te vor trimite sau nu thinking

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Aveam destule in curte laughing
Nu cred ca o sa mai apuc eu in viata asta sa aflu nr acela.e vina mea ca nu l-am salvat pe sim.ma bazez pe Orange. Parca vad ca imi va spune hunterii de la Orange, cu o siguranta conditie domnule daca iti faci abonament la noi se rezolva in 5 min aflam nr si til dam rolling on the floor

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

De trimis nu cred, eventual imi sugereaza asta e altceva rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

rolling on the floor
Fi si tu optimist laughing. Daca nu accepti sa iti faci abonament la ei, te controleaza prin 5G, ai grija laughing.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

O sa te trimita la politie daca nu iti faci abonament acolo, nu iti mai sugereaza nimic laughing

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Mai bine le dau 50 lei sad

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Ai dreptate, era drumul lung pana la sectie laughing

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Ani lumina distanta happy o sa merg maine la Orange sa vad daca ma pot ajuta. Daca nu ma resemnez.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Baftawinking!

| Bruno92 explică (pentru Celcestietot):

Mersi happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Cpwinking

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Hmm, atunci poti incerca la operator, macar mai ai o sansa la ei happy

| Sophieka a răspuns:

Mergi la sediul companiei tale de telefon pentru a afla numarul.