| Elena1234456 a întrebat:

As vrea sa incep un curs de canto (sunt din Galati). Imi puteti recomanda vreo profesoara/profesor ceva, sau un club? As avea nevoie de un numar de telefon. Nu raspundeti cu "Nu stiu","Nu sunt din Galati", etc. ca primiti stupid si nefolositor! Eu am nevoie de raspunsuri corecte si nu de raspunsuri puerile. Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca la liceul de muzica, acolo foarte sigur se fac cursuri de canto/pian si alte din astea!happy

Bafta`!happy

13 răspunsuri:
| danielagalati a răspuns:

Cu siguranta Andreea Ignat, nu-ti cere pregatire profesionala inainte.Este buna si de incredere, mergem la multe festivaluri. Este instructoarea a peste 250 de copii, la dansuri si canto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sonia! eu nuh cati ani ai ca sa-ti pot da un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie si eu vreau da nu-s asa disperata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie si eu vreau da nu-s asa disperata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0765543210-acesta e numarul unei profesoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place sa cant, mi-am luat un program de facut melodii pe caculator am microfon, cu ajutorul imaginatie se a ceea ce simt eu mi-am scris niste vresuri si am inceput sa la fredonez dupa inchipuirea pe care o am eu, asta nu e la o melodie sunt mai multe, aproape ca mi-am facut un album si atunci cand voi stii ca e gata imi voi face reclama cunoscutilor si prietenilor, in momentul in care voi afla raspunsul pe care il astept, ma voi duce la un radio si imi voi arata creatia. >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la SAM (scoala de arte si meserii).winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey sol! as vrea sa te ajut dar si eu sunt in cautare de asa ceva! tot la fel de disperata sunt si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de un rasp...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! Nu sunt din galati! laughing
Hit me!rolling on the floor

| Madeleine94 a răspuns:

Si eu imi doresc acelasi lucru si sunt din glsad
am fost la casa de cultura si mi-a spus ca trebuie sa fac pregatire cu un profesor inainte sa ma inscriu acolo...

| giяℓ98 a răspuns:

Andreea Ignat love struck

Si eu doresc sa fac canto dar nu stiu unde si vreau sa spun ca intr'o zi in care ma plictiseam am compus niste versuri si am inceput sa le cant si i'am aratat si profesorului meu de muzica de la scoala si a zis ca o sa ma ajute el sa gasesc un loc unde as putea face cursuri de canto. Daca gasesc te anunt ca si eu sunt din Galatikiss! Pa.pa

| tatyana23 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te inscrii mai intai la scoala de arte acolo vei invata elementele de baza si vezi cum evoluezi. daca te simti in stare apoi sa dai la conservator tu decizi.eu asta am facut