| CatalyN4 a întrebat:

As vrea sa deschid un magazin online. Am un buget de 10-20.000 euro.Ce nișă este cautata? Daca este cineva cu cunostinte in domeniu il rog sa-mi dea cateva sfaturi

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca haine-accesorii-pantofi, astea se cauta in permanenta in special daca le poti aduce la un pret avantajos si faci si site-ului un design placut si atractiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Multe nise sunt cautate insa conteaza cat de bine vei promova tu magazinul respectiv.

Toata lumea cumpara telefone, laptopuri, electronice si accesorii pentru aceste, insa crezi ca poti concura cu eMAG, cel, altex samd?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Poate deveni partener cu eMAG si sa vanda produse la ei pe site.

| TPUajutor a răspuns:

Te pot ajuta cu un sfat si anume cum sa-ti faci magazinul online.
Poti crea magazinul online pe bani foarte putini vezi aici http://svv.vadimscutari.com/ ei te ajuta cu partea tehnica absolut gratuit tu doar platesti domeniu si hostingul.

| iuly24p a răspuns:

Eu am avut magazin online, l-am desfiinat deoarece nu mai aveam bani sa cumpar produse. mi-a pers destul de bine. nu are importanta care este concurenta, important este sa fii serios, sa oferi produse de calitate si sa faci livrarea la timp. poti avea produsul mai scump de cat celelalte magazine concurente, clientii vor cumpara de la tine daca vede ca au calitate si livrare rapida. succes cu afacerea!