| AnaAnalya a întrebat:

as vrea si eu idei pentru o afacere profitabila! Dau funda pentru cea mai buna!

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Buna.

Nu sunt in expert in afaceri asa ca nu te pot ajuta... Cel mai bine este sa arunci o privire pe acest site www.afaceri-profitabile.com

| thekillerboyka a răspuns:

Fa-ti fabrica de masini! Sau fa-ti o rafinarie de petrol. Sau fa-ti un al doilea F.B.I doar ca pentru europa >.< LOOOL ai macar 14 ani? O.o >.

| Șeerbi a răspuns:

Pai,ai auzit de Fonduri Europene?, cauta pe google e foarte interesant, poti face ferme de aproape orice, uite site-ul original informeaza-te! http://www.fondurieuropene2012.ro/? gclid=CIbypMTSrq4CFe4htAodYkoqRw
Sper ca te-am ajutat :)

| AnaAnalya explică:

Nu vreau link-uri vreau direct idee ca asa cautam si eu!