| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa invat sa cant la chitara cel care imi da cele mai bune sfaturi sau cele mai bune siteuri primeste fundita

3 răspunsuri:
| thedoll2010 a răspuns:

Intra pe forumul metalhead, gasesti pe acolo mai multe informatii...

| dragos12 a răspuns:

Www.rgc.com,www.tabulaturi.ro...iti recomand rgc-ul gasesti ce vrei acolo.succes in invatat;)

| Andrutza_5365 a răspuns:

Mergi la un curs. Nu stiu ce zic altii despre scoala de arte dar mie nu mie se pare ceva cu care sa faci ceva in viatata daca nu-ti reuseste cariera artistica ce faci? Eu vreau sa fiu acrtrita dar in paralel as vrea sa fac si altceva nu ma las pe baza artei deci o sa reusesti multe daca faci cursuri de chitara! Sau spune-i profesoarei sau profesorului de muzica sa te indrume! Sper ca iti e de ajutor!