| tilica91 a întrebat:

As vrea sa incep, singura, sa invat sa cant la chitara. ce sfaturi, ajutatoare, imi puteti da?

3 răspunsuri:
| Dante947 a răspuns:

Gasesti aici niste cursuri online foarte bune :) http://justinguitar.com/index.php Trebuie doar sa stii cat de cat engleza, mai ales daca ai de gand sa urmaresti si video'urile alea. Sper sa fi fost de ajutor :)

| alexa5525 a răspuns:

Ai putea sa cauti pe internet lectii online.Sau poti sa faci cum am facut eu, incepi pur si simplu sa canti si sa gasesti ritmuri care iti plac.Desigur daca vrei sa inveti sa canti la chitara bine de tot ori poti ruga un prieten sa te invete, ori parintii.Eu ti-as sugera sa faci niste cursuri, dar este alegerea ta. Norocwinking