| Laurentziu1234 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la foodpanda, uber eats, takeaway, glovo si astea. Am o întrebare, cati km poti face cel mai mult? Eu am doar bicicletă. E greu? Trebuie sa pedalezi chiar si 5 km cateodata?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

5 km crec pentru o singura comanda un drum laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa mergi si 90 km pe zi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiul meu face asta în Cluj. Cam 50 km pe zi în medie. Cam 150 lei în medie pe zi. Dacă plouă bine și nu lucrezi, dacă e ora 22 și ai încă comenzi și ție ți-e somn nu câștigi. Nu e pentru cei comozi.

| RobertMoon a răspuns:

Daca 5km te sperie e clar ca n-ai ce cauta la curierat pe bicicleta, 5km sunt nimic + ca trebuie sa iei in calcul drumul dus-intors + livrarea in diferite zone ale orasului.

Răspuns utilizator avertizat
| Calinusz a răspuns:

Salut! am lucrat in urma cu 2 luni.
Tin sa te informez ca pe 1 comanda mergi maxim 10 km dar scoti 20-50 lei zi depinde de bacsisi

Răspuns utilizator avertizat