| hero1234 a întrebat:

Buna happy
As vrea sa merg la Politehnica in București pe inginerie Aerospațială, e cineva pe aici care e student acum acolo sau a foat si poate sa îmi spună si mie cum e?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Scuza-ma, dar, sa zicem ca termini inginerie aerospatiala. Unde te angajezi? Dupa parerea mea, ar fi indicat sa-ti alegi alta facultate din cadrul Politehnicii.

| neutrino a răspuns:

Aceasta facultate este inca buna, dar este si foarte grea. Din pacate, la fel de greu iti va fi sa-ti gasesti un serviciu in acest domeniu.