| deea421 a întrebat:

As vrea si eu cateva detalii despre Universitatea Politehnica Bucuresti.
De exemplu, la telecomunicatii sau la inginerie medicala este foarte greu?(nu prea ma pricep la informatica) Daca e cineva student, va rog sa imi raspundeti.

1 răspuns:
| DjFlood a răspuns:

Daca vrei te pun in legatura cu un var de al meu e acolo la inginerie dar nu medicala.instalati si schitele masinilor ceva de genu daca vrei lasa un mesaj si iti pot da id lui.Bafta