| helppppppppppppppppppppp a întrebat:

Buna!
as vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa ma transfer la alt liceu mai bun ( eu acum sunt la cfr) si vreau sa ma duc la un liceu mai bun si am auzit ca trebuie sa dai niste diferente, in ce consta diferentele acelea?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mergi la secretariat si afli exact, iar examenele le treci cu bani, primesti si raspunsurile odata cu intrebarile.Se numesc diferente, la materiile de profil. Sigur, ca sa primesti astea, trebuie sa insisti, subtil, nu tranesti banii pe masa de fata cu toata lumea. Se va ocupa tatal tau de asta, sau mama.

| ElenaSA a răspuns:

In functie de specializarea la care mergi.Dar a inceput scoala.Cred ca e cam tarziu acum.

| sebitzu007 a răspuns:

Bani si teorie

| woodmanforyou a răspuns:

Diferentele constau in cateva examene scrise la anumite materii. DUTE la secretariatul liceului unde doresti sa mergi si intrebi.Acolo vei primi cele mai corecte raspunsuri