| BlackBanana a întrebat:

Care dintre Universitatea Maritima Constanta (inginerie maritima) si Universitatea Politehnica Bucuresti (aerospatiale/inginerie medicala/energetica) vi se pare mai buna pt un elev dintr-un liceu de top din capitala?

Răspuns Câştigător
| AlxMro a răspuns:

Gresesti din start happy Fa ce iti place. As exclude, din anumite considerente, aerospatiala..si nu vad prea multe posibilitati in cea medicala. Dar, important este sa faci ce iti place caci, cu siguranta, vei gasi calea catre succes.

1 răspuns:
| Trumpinator a răspuns:

Si eu sunt de "top" in sensul ca stiu bine matematica si fizica si imi bag (aia) in toate celelalte, vreau sa fac fizica nucleara happy