| annie_9752 a întrebat:

Stie cineva cand se tine preselectia pentru "Romanii au talent" in Bucuresti? Pe Internet si la televizor nu spun decat datele preselectiilor din Timisoara, Cluj, Piatra Neamt si Constanta. Spun ca se tine si in capitala, dar nu dau data.

Multumesc anticipat!
O seara buna!

4 răspunsuri:
| Lady_6501 a răspuns:

In sept sau oct
numai retin.
Dar daca te-ai inscris nu ai primit mail?
acolo scria si data

| Lady_6501 a răspuns:

Poti sa te inscrii pentru ca au inceput inscrierile de pe acum pentru atunci.

Eu m-am inscris si trebuia sa rasp la mail-ul primit in 7 zile.
Nu am raspuns si asa am renuntat.
Asa ca inscrie-te.
Mult succes!

| annie_9752 explică:

Nu m-am inscris inca pentru ca depinde de data. Mi-era teama ca a fost deja, dar m-ai linistit acum! Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc!