| BeBe_3144 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca este grea facultatea de educatie fizica.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Daca o faci din pasiune, nu este grea!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Alice1122 a răspuns:

Nu stiu depinde cum te descuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit este una din cele mai grele facultati. Dar daca vrei cu adevarat sa faci o facultate de gen iti urez succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai greu din facultatea aceea cred ca este biologie... f mult de invatat!

| BeBe_3144 explică:

Anonim. Dac am pus o intrebare nu inseamna neaparat cu sunt blonda.
Am pus acea intrebare ca sa mise de-a un raspuns concret nu sa fiu jignita.