| Teddy10 a întrebat:

As vrea sa stiu daca la facultate se face educatie fizica (nu la Facultatea de Educatie Fizica si Sport). Daca da, in ce consta? E la fel ca in liceu?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Depinde de facultate, dar in general toate au sportul ca si materie facultativa, adica daca vrei il faci, daca nu, nu. Si nu e la fel ca in liceu, la facultatea ora de sport e mult mai atractiva deoarece se fac cursuri de auto aparare sau alte activitati interesante.

1 răspuns: