| Tudoricu_Denisa_1997 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai buna facultate de Litere din tara?

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

De obicei cele mai bune facultati din tara pe orcie domeniu se afla ori la Bucuresti, ori la Cluj, si Iasul dar mai putin

| vampyremisa a răspuns:

Cluj si Bucuresti. Amandoua sunt exceptionale si au profesori extraordinari. Gasesti mai multe detalii le site-urile lor.

| deeutsa_9727 a răspuns:

Universitatea de Litere din Bucuresti happy Aici sunt studenta in primul an! Profesorii sunt extraordinari de pregătiți, unii dintre ei fiind si membrii in academia romană!

| saturday10 a răspuns (pentru deeutsa_9727):

As avea si eu cateva intrebari legate de aceasta Universitate. Putem discuta pe privat?