| RM a întrebat:

Care credeti ca sunt meseriile de viitor?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Notar, medic, avocat, magistrat, etc.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Din cate am vazut se cauta soferi pe dube - masini mici si in viitor poate se mai echilibreaza si cu soferii pe tir (acum e complicat dar nu imposibil ceva e si acolo), pe autobuz nu stiu daca intri cu usurinta ca sofer. Eu iti recomand sa nu-ti omori creierii pentru o cariera ca si cu 10 clase sau liceu ai o viata buna.

| SylviuCatlin a răspuns:

Pentru a trai in Romania in viitor cea mai buna oportunitate ar fi sa ajungi un om de afaceri.Parerea meabig grin

| AndyIQ a răspuns:

Pshiholog,Jurnalist,astea deocamdata si sunt si usoare, fotograf etc.
Bafta!

| DomineRex a răspuns:

Prostitutia, succes.

| 211wasgnij a răspuns:

Manager hotel, doctor, politist, vames. bancher, profesor universitar, preot, judecator si exemplele pot continua. Am sa fiu contrazis la a 2-a si a 3-a pozitie dar la cate "atentii" primesc majoritatea din ei ma doare capul daca as fi pus sa le numar ce au la sfarsit de zi in portofel.