| NoWay55 a întrebat:

Care din profilurile Stiinte ale naturii sau Mate-info m-ar ajuta mai mult pentru facultatea de politehnica? Si de asemenea care ramura e cea mai accesibila? As dori niste raspunsuri de la cei care stiu sigur despre ce e vorba in propozitie.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cam acelasi numar de ore de fizica se face la ambele profiluri. Te vor ajuta ambele in egala masura, insa nu decisiv pentru admiterea la facultate. Va trebui sa lucrezi suplimentar, singura sau cu un profesor.

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Mate-info.

| Printesa10TM a răspuns:

Mate info o sa te ajute mai mult.