| guesswhocodrutza a întrebat:

Ce părere aveți despre doua facultati făcute în același timp? Drept și Conservator. Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai citeste si pe aici: http://www.evz.ro/......96917.html
Eu nu cred ca poti face doua lucruri bune, simultan.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vor fi doua facultati facute pentru diploma pentru ca nu ai cum sa iti dai interesul pentru ambele si sa inveti ceva pe bune

| Florentina9210 a răspuns:

Recomandarea mea este sa te axezi pe una singura!

| untu a răspuns:

Sa nu te obosesti invatand pe amandoua facultati, ci sa iei una pe rand! Intai sa termini facultatea asta si iei diplomele (licente sau masteratul) apoi sa faci si pe cealalta facultate! Astfel te imbolnavesti din cauza stresului!

| NellieLovett a răspuns:

Mai bine te orientezi pe o singura chestie, da' pe aia sa o faci bine