| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca este conservator in Brasov? Sau in Constanta?
Sau ce părere aveți despre cel de la Cluj(am auzit ca este)?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiul meu a terminat conservatorul în Cluj. Are formația DEVAS din Brașov. E pe You Tube. Am o părere excepțională despre acest conservator, calitatea profesorilor, ținuta academică, standardele înalte profesionale, calitatea și performanțele internaționale ale absolvenților.

| ziftode a răspuns:

In Bucuresti nu iti place? umbla Dragnea cu paiu'n gura si cu capsa pusa? rolling on the floor

| AdrianaAriana a răspuns (pentru ziftode):

Nu! Nu imi place in Bucuresti!
Tocmai de aia, ca Dragnea se află acolo?, poate de asta sau poate ca pur si simplu nu sunt disperată sa fac studii in Bucuresti?

| EvilMayDie64 a răspuns:

Este si in Brasov, la Universitatea Transilvania. Nu m-am interesat prea mult, dar stiu ca exista.