| Catacata7799 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti? Credeti ca, daca voi face acest liceu la profilul uman pe filologie am sanse sa intru la academia de politie, avand in vedere ca indeplinesc toate cerintele facand referire la inaltime si conditie fizica? Va multumesc.Accept alte sfaturi pentru licee cu profil uman pe filologie.Am media de admitere 8, 74.

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

La Academie se dă admitere din Gramatică, istorie, limbă străină + vizita medicală, proba pshiologică şi cea sportivă, deci un profil uman te-ar ajuta.
Îţi trebuie BAC-ul, în primul rând.
Baftă!

| Catacata7799 explică (pentru Sadop):

Multumesc mult chiar m-ai ajutat.

1 răspuns: