| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cat mai multe informatii despre academia de politie Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti. As vrea sa dau acolo, dar e naspa ca trebuie sa dai si bac si admitere plus probele sportive. Credeti ca as putea face fata? A da, si ce profil se incadreaza mai bine, stiinte sociale sau filologie? Sau ce inaltime, greutate trebuie sa am? Eu in prezent la 13 ani am 1.72, pana acum si voi mai creste pana la 18 ani cand dau. Probabil spuneti ca sunt prea mica dar vreau sa am un tel in viata, sa stiu ce vreau si sa muncesc pentru acel lucru. A da, si sa nu uit, ce fel de specializare este platita cel mai bine? Ma refer din cadrul politiei. Mersiii!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"naspa ca trebuie sa dai si bac si admitere plus probele sportive. Credeti ca as putea face fata?"

sincer: dacă pui așa problema, NU e de tine!

| floriflorentina0123 a răspuns (pentru sierra1):

Esti cam frustrata din moment ce raspuns la intrebarile mele si ma jignesti intr-un fel sau altul. o sa-ti demonstrez ca voi putea si am si sprijin financiar si imi place acest domeniu, voi reusi. o zi buna si sa nu te mai prind pe pagina mea.