| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cel mai complet raspuns primeste FUNDA.Voi ati face facultatea in strainatate sau in Romania? Eu doresc sa fac facultatea pe specializarea de Design vestimentar si Moda. Evident, eu as dori sa imi continui studiile in afara tarii(stiind ca in strainatate acest domeniu este mult mai dezvoltat decat in Romania), dar totusi ma gandesc ca ar exista o sansa sa fac facultatea in Romania doar ca ma ingrijoreaza faptul ca la noi industria modei nu este atat de dezvoltata.Voi ce ati alege?
P.S.:Facultatea pe care as urma-o este UNARTE.Probabil unii dintre voi ati urmat cursurile acestei facultati.Este buna ca facultate? Se ridica la standardele unei facultati din Europa? Multumesc.happy

3 răspunsuri:
| LaurNebunu a răspuns:

E un rahatlaughing

| LaurNebunu a răspuns:

Ce moda stii tu ma?

| LaurNebunu a răspuns:

Ia nu mai cere pareri si fa ce vrei tu