| Diana7383 a întrebat:

Cine a dat bacul la biologie? E adevart ca pot alege din cls 9-10(vegetala si animala) si a 11-12(anatomie)? Noua nu ne-a spus nimeni nimic.cum se procedeaza? adica cand intri in sala de examen te intrebare din ce clase vrei sa dai?laughing nu inteleg

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Da. La sfarsit iti da sa completezi fisa de inscriere unde pui optiunea.
In sala de examen se face repartizarea dupa acest criteriu (al materiei la care se sustine examenul.