| Andreea201012 a întrebat:

Buna cine imi zice si mie ce sa mananc toata ziua ca sa nu ma ingras adica ce sa mananc dim si seara pentru ca sunt si la scola si mie si foame fundita pentru toti care imi da sfat:X:X

Răspuns Câştigător
| Dildau a răspuns:

Mananca dimineata un dejun bogat de preferat cu oua sau lapte cu cereale iar seara mananca o salata~! Si la scoala de ce nu, ai putea manca niste fructe?

2 răspunsuri:
| monica2000 a răspuns:

Dimineata nu te ingrasi, poti manca tot ca iti doresti.La scoala mananca paine cu orice vrei sau fructe.Seara nu manca ca te vei ingrasa, dar a aparut Activia Gustare De Seara si poti manca din aceea.

| Angel7 a răspuns:

Pai dimineata un ceai sau lapte cu un sandwish
la PRANZ O SUPA si ca desert o salata de fructe
si seara fructe da nu manca tarziu
eu nu mamanc asa dar e mult mai sanatos