| Cosminulabc a întrebat:

Salut TPU,deci eu de o vreme imi este tot foame,mananc dar nu ma ingras, mama zice ca sunt in crestere

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Dacă ai sub 18 ani fii sigur că e din cauză că ești în creștere, dar după 18 ani o să vezi că o să ai problme dacă o să mănânci prea mult, deci profită din plin de această perioadă. Eu pe la 15-16-17 ani eram destul de slăbănog dar mâncam foarte bine și nu mă îngrășam, dar acum am început să pun pe mine și am mai multă grijă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti ectomorf. Cauta pe net caracteristicile acestui tip somatic si te vei lamuri. In general daca vrei sa pui ceva pe tine trebuie sa te apuci de sala si sa mananci ca un nebun. Eu asa am facut si am luat 10kg intr-un an. FUNDA?

| iSwag a răspuns:

Sau probabil ai diabet.

| iSwag a răspuns (pentru iSwag):

Am citit nu stiu unde ca asta e un simptom... Oricum, daca nu ai peste 18 ani cred ca e ok :*

| Idk_Sara_1996 a răspuns:

Deci. ori pentru ca esti in crestere, ori, pentru ca posibil ca si la mine asa este constructia. asa este organismul...eu mananc non stop, mereu am senzatia ca mi-e foame dar nu ma ingras deloc. Am mancat odata pana am vomitat dar tot slaba sunt.
Funda? love struck