| Laura1092 a întrebat:

Mi se face foame de obicei seara. Ce sa mananc? Daca mananc paine, nu-i bine ca ma ingras. Daca mananc salata tot nu-i bine nu-mi tine de foame. Sa beau apa, ceai tot nu prea ajuta la nimic. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Ketch a răspuns:

Mananca paine! Neaparat cu ceva, painea tine de foame, si nu te ingrasi straight face. De ex poti sa mananci 3-4 felii de paine cu vinete(sau 2)sau 2-3-4 felii de finneti/nuttela si seara bea un lapte(eu mananc lapte cu cereale tongue )
Ceai - nu...
Sper ca te-am ajutat tongue, pa... :-H

2 răspunsuri:
| Laura1092 explică:

Nu-mi place otetul si nici acriturile.

| Raizen69 a răspuns:

Incearca ceai verde deoarece reduce senzatia de foame.