| NudeQueen a întrebat:

Cineva care a lucrat sau lucreaza in magazinul de haine New Yorker, are ideea cam cat ar fi salariul la programul de 4 ore? Multumesc!

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Undeva pana in 600 de lei cel mai probabil. Dar, am auzit de la multe persoane care au mai lucrat la magazine de genul, ca programul nu prea se respecta, desi nu stiu cat e de adevarat.

| NudeQueen explică (pentru RainbowD):

Programul nu se respecta mai nicaieri. ideea e sa nu se depaseasca cu mult laughing

| RainbowD a răspuns (pentru NudeQueen):

Stiu cazuri cand pe contract avea scris 4 ore si statea 8 sau 10.