| Ciolac_IS_Alexandra_1998 a întrebat:

Bună,cu ce se filmeaza tutorialele de pe Instagram? Trebuie aparat video special sau cu telefon?

1 răspuns:
| Xaya a răspuns:

Oricum se poate, daca telefonul are camera buna poate filma tutoriale fara nici o problema. Poti filma cu camera (adica aplicatia) si sa folosesti butonul de pauza sau sa salvezi fiecare cadru si apoi sa folosesti o aplicatie de editare pentru a le alatura. Camera speciala e o simpla camera video si mutarea videoclipului e o pierdere de timp dupa parerea mea