| mirunaalina a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez daca am nevoie sa fac rost de un job part-time? Am terminat Facultatea de Limbi și Literaturi străine și am nevoie de un job part-time pe timpul masterului căci nu cred c-aș putea face față unuia full-time. Țin să precizez că ar fi primul meu job, n-am mai fost angajată înainte. Am auzit de ejobs, dar nu stiu sigur dacă e bun și cum te ajută. Știți cumva cum aș putea să procedez cel mai bine?

1 răspuns:
| Justme1997 a răspuns:

Majoritatea masterantilor sunt angajați full time fiindca ai ore 2 zile pe saptamana. Poti sa incerci pe e-jobs, cauta si grupul de joburi pe Fb (exemplu: Joburi Timișoara)