| Kidoo24 a întrebat:

Buna :d Academia de Politie este facultate cu plata sau fara? Sunt locuri platite de stat sau trebuie sa suport eu cheltuielile?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Politia te cumpara cu totul, asadar fii linistita, tu sa intri!

2 răspunsuri:
| tdbmarius a răspuns:

Este fara plata si totul este suportat de stat. Absolut totul!

| Dyanita a răspuns:

Academia de politie este o facultate fara plata. Statul suporta toate cheltuielile si este foarte buna deoarece dupa terminarea facultatii ai un loc de munca asigurat de ei.