| andrey9999 a întrebat:

Daca am dat anul trecut bacul si nu l-am luat pentru ca nu am avut media 6 am avut 5 si ceva (la toate am luat 5 si ceva) si vreau sa il dau in viitor, trebuie sa il dau din nou la toate materiile sau il voi da la una si va trebui sa iau o nota care sa imi mareasca media generala sa ajunga la minim 6?

1 răspuns:
| AdriannaAdry a răspuns:

Il dai anul asta vrei sa zici.dai la materia care ai picat sau la care ai cea mai mica nota. deci decat la una dai.se fac inscrieri dupa 23 mai.te vor informa acolo ce-i de facut.