| Ioanaaveronica123 a întrebat:

Buna! Daca am dreptul, ce aș putea lucra in cadrul penitenciarului?

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Ce vrei să lucrezi? că si eu aș fi interesat pentru că am înțeles ca se dau salarii astronomice!?
Eu sunt interesat să muncesc la sistemele de securitate pentru că deja am 20 ani de experiență în acest domeniu la multe vămi și fabrici de armament... si alte locuri interesate. am și multe diplome în domeniu șî nu doar din România ci șî din Grecia șî Elveția.

| NonZarek a răspuns (pentru zilog):

Fără supărare dar după cum scrii, numa diplome nu ai, plus dacă te ar interesa asa mult nu ai pierde vremea pe TPU ci te ai duce direct la un penitenciar și te ai interesa.

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Gardian