| Sarpe000 a întrebat:

De ceva timp vreau sa merg la liceul militar, dar as vrea sa-mi spuna cineva regulile de acolo (stiu ca sunt dure, nu conteaza asta) si daca e cu profile normale, gen filo, mate-info s-a.m.d
Vreau raspunsuri decente, va rog!

2 răspunsuri:
| A1b2cdefgh a răspuns:

Daca in timpul saptamanii nu iei note peste 8 nu te lasa sa mergi acasa si dupa un timp, daca nu o sa-ti mai placa, este foarte greu sa te transferi. Atat stiu

| darialmscm a răspuns:

Buna si eu tot acolo vreau sa dau si cine stie poate o sa intru si eu, din cate stiu este doar profilul mate-info, trezirea la 6 si stingerea la 10, dupa ce faci inviorarea te duci la ore dupa ai timp sa inveti si sa practici ce sport vrei sau sa canti sau sa pictezi.