| Denïsa_Dïana_1993 a întrebat:

M-am tot gandit la un liceu militar iar acum m-am decis laughing. Vreau doar sa-mi spuna cineva care sunt regulile acolo, (nu conteaza cat de dure, stiu in ce ma bag) si mai am o curiozitate, este ca un liceu normal, gen tot cu profile filo, mate-info s-a.m.d?
Vreau raspunsuri decente, am mai pus cineva intrebari in legatura cu asta si v-ati luat toti de saraca fata

1 răspuns:
| Ionut58282856 a răspuns:

Pai da, diferenta e ca toti sunt imbracati in caporali si uniforme de armata si trezire fixa, asta e tot. Nu iti recomand asa ceva din mai multe motive, daca te faci politist nu ai ce schimba intr-un asemenea sistem retard si mai multe chestii