| evelin33 a întrebat:

Buna!

De curand, am decis sa "intru" in domeniul prezentat in articolele de aici http://fozo.ro/blog/. Multe persoane mi-au spus ca ar fi de viitor, insa voi ce parere aveti? Imi place insa inseamna multa munca si nu as vrea sa fie in zadar. Ceva sfaturi?
Multumesc mult :)

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Lol, iar reclama? Stai cu fozo-n profil si ne intrebi daca bine?
De bine ce-o aduci iti faci reclama singura pe unde si cum poti. Ce zici? E de viitor? Ceva sfaturi?
Multumesc mult happy