| aleexia a întrebat:

Mi-am facut recent un blog si vrea ca articolele sa fie citite de cat mai multe persoane pentru ca au ceva de spus, sunt o parte din mine pe care as vrea sa o impartasesc si cu altii, dar nu stiu cum sa il fac mai cunoscut...pt mine si daca il citeste o singura persoana stiu ca nu a fost in zadar :) dar cum pot atrage cititorii?

link-ul blogului: http://cuvintesicarti.blogspot.ro/

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Eu am intrat pe blogul tau.Mi-a placut dar desigur ca poti sa-l imbunatatesti. Incearca sa variezi putin tonul articolelor ca sa-l faci mai atragator. Este un pic prea,, serios'' si s-ar putea la un moment dat sa plictiseasca.
Mult succes!

| aleexia explică (pentru cat):

Mersi mult pentru sfat happy

3 răspunsuri:
| DuncaClaudiu a răspuns:

Poti sa postezi linkul pe facebook, si pe alte retele de socializare

| aleexia explică (pentru DuncaClaudiu):

M-am gandit la asta, doar ca as prefera sa ramana anonim big grin